Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | LCD |
| Lampa LED | da |
| Rezoluţia nativă | 854x480 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 360 lumeni |
| Contrast | 120 000:1 |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.6 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 2.54 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.64 m |
| Distanta de proiectare maximă | 2.66 m |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 102 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 6 W |
| Durata de viață a lămpii | 60000 ore |
| HDMI | 1 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 26 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1.2 m |
| Dimensiuni | 54x166x138 mm |
| Greutate | 0.8 kg |
Alte informații
| Producător | ViewSonic |
| Cod EAN | 0766907028645, 766907028645 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Viewsonic M1X Black/Silver sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.