Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Laser LED | da |
| Ecran LCD | 0.65 " |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 16:9 |
| Luminozitate | 4000 lumeni |
| Contrast | 3 000 000:1 |
| Zoom optic | 1.3 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.76 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 135 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 15 W |
| Durata de viață a lămpii | 20000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 30000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RJ-45 | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Nivel de zgomot | 32 dB |
| Dimensiuni | 129x286x216 mm |
| Greutate | 3 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Viewsonic LSD401HD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.