Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1280x800 |
| Format ecran | 16:10 |
| Luminozitate | 4500 lumeni |
| Contrast | 12 500:1 |
| Zoom optic | 1.1 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.76 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 11.1 m |
| Diafragmă minimă a obiectivului | F/2.41 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | F/2.53 |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 102 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 3 W |
| Putere lampa | 240 W |
| Durata de viață a lămpii | 4000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 12000 ore |
| VGA (D-Sub) | 2 |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Dimensiuni | 115x309x234 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
Alte informații
| Producător | ViewSonic |
| Cod EAN | 0766907019995, 766907019995 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Viewsonic PA700W sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.