Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Rezoluţia nativă | 1920x1080 |
| Format ecran | 4:3 ,
16:9 |
| Luminozitate | 4000 lumeni |
| Contrast | 22 000:1 |
| Zoom optic | 1.1 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 0.76 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 7.62 m |
| Distanta de proiectare minimă | 1 m |
| Distanta de proiectare maximă | 10 m |
| Diafragmă minimă a obiectivului | F/2.50 |
| Diafragmă maximă a obiectivului | F/2.67 |
| Frecvență verticală | 120 Hz |
| Frecvența orizontală | 102 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 3 W |
| Putere lampa | 240 W |
| Durata de viață a lămpii | 4000 ore |
| Durata de viață a lămpii în modul economic | 15000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 2 |
| Telecomandă | da |
| USB | 1 |
| RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 34 dB |
| Lungime cablu de alimentare | 1.8 m |
| Dimensiuni | 115х309x234 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Viewsonic PX704HD sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.