| Tip | pe perete |
| Diagonală minimă | 23 " |
| Diagonală maximă | 42 " |
| Distanța minimă de perete | 25 mm |
| Standard VESA | 75x75 mm, 100x100 mm, 200x100 mm, 200x200 mm |
| Greutate maximă suportată | 30 kg |
| Culoare | negru |
| Greutatea brută | 0.9 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309106979 |









