Caracteristici generale
| Tehnologia de afişare | DLP |
| Lampa LED | da |
| Ecran LCD | 0.65 " |
| Rezoluţia nativă | 3840x2160 |
| Format ecran | 16:10 ,
4:3 ,
16:9 |
| Suport 3D | da |
| Luminozitate | 3300 lumeni |
| Contrast | 3 000 000:1 |
| Zoom optic | 1.2 |
| Zoom digital | 2 x |
| Dimensiunea ecranului minimă | 1.52 m |
| Dimensiunea ecranului maximă | 3 m |
| Distanta de proiectare minimă | 0.92 m |
| Distanta de proiectare maximă | 2.2 m |
| Frecvență verticală | 240 Hz |
| Frecvența orizontală | 135 kHz |
| Redarea culorilor | 30 bit |
| Difuzor incorporat | da |
| Putere sunet | 12 W |
| Durata de viață a lămpii | 60000 ore |
| HDMI | 2 |
| Audio (Mini-Jack) | 1 |
| USB | 2 |
| RS-232 | 1 |
| Wi-Fi | da |
| Nivel de zgomot | 33 dB |
| Dimensiuni | 121x355x251 mm |
| Greutate | 3.74 kg |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Viewsonic X2-4K Pro sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.