Caracteristici generale
| Montare | cu suport |
| Formă | dreptunghiular |
| Tipul diodelor | SMD LED |
| Numărul de lămpi | 1 |
| Putere | 50 W |
| Unghi fascicul lumina | 180 ° |
| Fluxul de lumină | 4500 lm |
| Material cadru | metal |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare | negru |
| Grad de protecție | I |
| Clasa de protecție | IP66 |
| Dimensiunea exterioară | 204х158х30 mm |
Alte informații
| Producător | Hoco |
| Cod EAN | 6942007600408 |
Specificațiile și imaginile produsului Proiector Hoco DL12 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.