Caracteristici generale
| Montare | pe podea |
| Formă | rotund |
| Tipul diodelor | LED |
| Culoarea de iluminare | alb cald |
| Numărul de lămpi | 9 |
| Putere | 22 W |
| Temperatura de culoare | 3000 K |
| Unghi fascicul lumina | 120 ° |
| Material cadru | metal |
| Material plafon | sticlă |
| Culoare | negru |
| Grad de protecție | II |
| Clasa de protecție | IP65 |
| Durata medie de viață | 50 000 ore |
| Dimensiunea exterioară | 255х124 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Aplică exterior Rightlight LBLOFL422FL sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.