Caracteristici generale
| Tip | baterie |
| Tensiunea bateriei | 3.7 V |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Timp de incarcare | 210 min |
| Timp de funcționare la o singură încărcare a bater | 180 min |
| Volumul rezervorului cu soluție | 8 l |
| Debit max solutie | 0.3 l/min |
| Presiunea maximă | 2 bar |
| Greutatea | 1.5 kg |
| Specificații suplimentare | acumulutor ,
încărcător în set |
Specificațiile și imaginile produsului Pulverizator cu acumulator Annovi Reverberi Spray 8 3,7V sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.