| Numire | industrial |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 2100 m³/oră |
| Consumul de energie | 110 W |
| Viteza de rotatie | 1400 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 360 mm |
| Înălţime | 470 mm |
| Lăţime | 470 mm |
| Adâncime | 150 mm |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 54 IP |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Bulgaria |
| Producător | MMotors |
| Cod EAN | 3800211052334 |









