| Material | aluminiu |
| Tip | secțională |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 2066 mm |
| Lungime | 80 mm |
| Adâncime | 90 mm |
| Distanta centrala | 2000 mm |
| Conexiune | lateral |
| Сapacitate apă | 0.86 l |
| Putere | 324 W |
| Presiune de lucru | 16 Bar |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fondital |









