Modelul compact de radiator este destinat încăperilor mici, unde spațiul pentru montaj este limitat. Acesta oferă o putere termică bună pentru dimensiunile sale și rezistă la presiuni ridicate în sistem. Culoarea neagră îi conferă un aspect modern, iar datorită dimensiunilor reduse este ideal pentru încăperi cu tavane joase sau spații înguste pentru instalare.
| Tip de instalatie | de perete |
| Material | bimetal |
| Tip | secțională |
| Numărul de secțiuni | 1 |
| Înălțime | 555 mm |
| Lungime | 100 mm |
| Adâncime | 100 mm |
| Distanta centrala | 500 mm |
| Conexiune | lateral |
| Putere | 185 W |
| Presiune de lucru | 16 Bar |
| Culoare | negru |
| Вес | 1.33 kg |
| Дополнительно | preț pentru 1 secțiune |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kubber |









