Profesional de control inteligent al pompei. A fost special conceput conform logicii de control și cerințelor funcționale ale alimentării cu apă. Acest control inteligent al pompei, instalat în dulap, conduce piața datorită algoritmului său avansat de control PID, performanței stabile și remarcabile, extinderii ridicate și setului complet de funcții.
| Tip | convertizor de frecvență |
| Voltaj | 380 V |
| Puterea | 15000 W |
| Material carcasa | plastic |
| Curent maxim | 32 A |
| Temperatura lichidului | 70 ℃ |
| Temperatura mediului înconjurător | 40 ℃ |
| Dimensiuni | 34.8x18.2 cm |
| Producător | Kubber |









