| Tip de instalatie | de perete |
| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 2800 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.25 mm |
| Сapacitate apă | 18.2 l |
| Putere | 6045 W |
| Presiune de lucru | 8 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 75 kg |
| Producător | Perfetto |









