| Material | oțel |
| Tip | panou |
| Tipul radiatorului de panou ? | tip 22 |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungime | 1000 mm |
| Adâncime | 105 mm |
| Conexiune | lateral |
| Grosime oțel | 1.2 mm |
| Сapacitate apă | 5.2 l |
| Putere | 1440 W |
| Presiune de lucru | 10 Bar |
| Culoare | alb |
| Вес | 25.8 kg |
| Producător | Sanica |
| Cod EAN | 2009997353104 |









