| Sistema radio | da |
| Tip | vocal |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Frecvență | 18000 Hz |
| Conectare | fără fir |
| Impedanţă nominală | 600 Ohm |
| Gama RF | 614-650 MHz |
| Alimentare | 1xAA |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (LxH) | 210х40х170 mm |
| Producător | JTS |
| Cod EAN | 2009020037643 |









