| Tip | studio |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Construcție | de masa |
| Frecvență minimă | 20 Hz |
| Frecvență | 20 - 20000 Hz |
| Orientare | omnidirecțional |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 32 Ohm |
| Puterea emițătorului | 45 mW |
| Buton de introducere | da |
| Alimentare | USB |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 1.5 m |
| Разъемы | jack 3.5 mm , USB |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Greutate | 550 g |
| Dimensiuni (LxH) | 56x184 mm |
| Producător | JTS |









