Caracteristici generale
| Tip | pentru calculator |
| Principiul de funcționare | dinamic |
| Construcție | manual |
| Frecvență minimă | 100 Hz |
| Frecvență | 10000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Conectare | cu fir |
| Impedanţă nominală | 600 Ohm |
| Sensibilitate | -55 dB |
| Numărul de frecvențe de recepție | 145 |
| Cablu | da |
| Lungimea cablului | 3 m |
| Разъемы | USB |
| Material | plastic ,
metal |
| Culoare | negru |
| Greutate | 235 g |
| Dimensiuni (LxH) | 203x52 mm |
Specificațiile și imaginile produsului Microfon JTS AG-35USB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.