— 375 192 УПП00033452 Usa vinil Prado sticla ALB 800
— 379 064 УПП00051007 Toc MDF vinil reglabil EURO 100*32*2070 ALB
— 379 068 УПП00051065 Pervaz reglabil EURO vinil plat 36*70*2150 ALB
— 376 500 KEDR564 Maner Kedr 06.081-SN/CP
— 376 459 KEDR6131 Lacat Class 410B-S Kevlar WC CP
— 381 189 Frezarea usilor
— 376 477 KEDR6176 Balama Flush 100*75*2.5mm SN
| Serie | Prado |
| Material | MDF , lemn |
| Inălțime | 2000 mm |
| Lățimea | 800 mm |
| Grosimea | 37 mm |
| Culoare | alb |
| Acoperire | vinyl |
| Foaie de ușă | da |
| Toc | da |
| Pervaz | da |
| Extensie | nu |
| Balamele | da |
| Mânere | da |
| Lacăt | da |
| Altele | sticlată |
| Țara producătoare | Rusia |
| Producător | Luxdoors |









