| Tip | tricicletă |
| Virsta | 0.8-5 ani |
| Diametrul roților ? | 10 ", 7.8 " |
| Tip roti | EVA |
| Materialul cadrului | metal |
| Culoare | gri |
| Frână | din spate |
| Lădiță pentru jucării | da |
| Mâner pentru părinți | da |
| Reglarea inaltimei maner | da |
| Blocarea roatei din fata | da |
| Parasolar | da |
| Cotiere | da |
| Suport pentru piciorușe | da |
| Suport pentru sticle/pahare | da |
| Sonerie | da |
| Masă | 9.5 kg |
| Poziția față-mamă | da |
| Dimensiuni | 92x50x115 cm |
| Producător | Kinderkraft |
| Cod EAN | 5902533922383 |









