Caracteristici generale
| Tip | de podea |
| Putere | 2200 W |
| Turația în gol max | 4460 min-1 |
| Dimensiunile mesei | 3000x900 mm |
| Reglarea rotației | da |
| Revers | da |
| Dimensiuni | 3704х1455х2209 mm |
| Greutate | 1200 kg |
| În plus | accesorii |
Specificațiile și imaginile produsului Mașină de găurit cu coloană Holzkraft CNC startech cn v workshop equipment sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.