Caracteristici generale
| Culoare carcasă | cenușă albă |
| Material | PAL |
| Lățime | 105 cm |
| Adâncime | 28 cm |
| înălțime | 50 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Fabrik Home |
| Cod EAN | 2009020022793, 606795244331 |
Specificațiile și imaginile produsului Raft de perete Fabrik Home Small 5 Alb Frasin sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.