| Tip | cu arcuri |
| Sistem de arcuri | independente |
| Dimensiune | 160x200 cm |
| Lățime | 160 cm |
| Lungime | 200 cm |
| Înălțime | 28 cm |
| Materialul 1 | spumă BodySense |
| Material 2 | burete de susținere interioară |
| Material 3 | viscoză |
| Materialul 4 | tricot |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Dizayno Home |









