Caracteristici generale
| Tip de sistem | incalzire |
| Volume | 10 l |
| Înălţime | 110 mm |
| Diametru | 385 mm |
| Max. presiunea de lucru | 3 bar |
| Greutate | 5.3 kg |
| Specificații suplimentare | temperatura maxima 100 ° С ,
conexiune 3/4" |
Alte informații
| Producător | Varem |
| Cod EAN | 2009997398839 |
Specificațiile și imaginile produsului Vas de expansiune Varem C601093100000000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.