Caracteristici generale
| Tip | rezervor |
| Tip de sistem | incalzire |
| Volume | 8 l |
| Înălţime | 330 mm |
| Diametru | 200 mm |
| Max. presiunea de lucru | 8 bar |
| Temperatura maximă a apei | 99 °С |
| Conexiune | 3/4 " |
| Culoarea | alb |
Specificațiile și imaginile produsului Vas de expansiune Varem R1008223S4000000 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.