Caracteristici generale
| Materiale sudabile | țevi din polipropilenă |
| Voltaj | 230 V |
| Putere | 1400 W |
| Diametrul țevilor sudate | 20 mm,
25 mm,
32 mm |
| Gama de temperatură de funcționare | 50-300 С° |
| Materialul corpului | metal |
| Culoarea | verde |
| Greutatea | 2.7 kg |
| Valiză | da |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | ProCraft |
| Cod EAN | 6972622484725 |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de sudat țevi din .plastic ProCraft PL1400 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.