Caracteristici generale
| Putere | 750 W |
| Turația în gol | 2800 min‾¹ |
| Lungime cursă | 20 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 150 mm |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 10 mm |
| Alimentare | rețea |
| Greutate | 2.9 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100000960903, 4006825632682 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău sabie Einhell TE-AP 750 E sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.