Caracteristici generale
| Puterea absorbită | 750 W |
| Turația in gol | 3000 min‾¹ |
| Acţiune de pendul | 4-trepte |
| Capacitatea de tăiere in lemn | 80 mm |
| Capacitatea de tăiere in otel | 10 mm |
| Înclinarea pantei | 45 ° |
| Înlocuirea fișierului fără cheie | da |
| Conexiune aspirator | da |
| Reglare viteza cursa | da |
| Alimentare | priză |
| Lungimea cablu alimentare | 1.5 m |
| Dimensiune | 425x305x480 mm |
| Greutatea | 2.1 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 2100001360795, 4606059027652 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău pentru decupat Ресанта Л-80/750 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.