Caracteristici generale
| Putere | 400 W |
| Tip | bandă |
| Tipul de alimentare | rețea |
| Numărul de viteze de lucru | 1 |
| Înălțime de tăiere | 103 mm |
| Lăţime de tăiere | 245 mm |
| Скорость движения ленты | 735 m/min |
| Dimensiune bandă | 328x335 mm |
| Dimensiuni | 530x470x840 mm |
| Greutate | 32.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Metabo |
| Cod EAN | 4007430304865 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău cu banda de masă Metabo BAS 261 Precision sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.