Caracteristici generale
| Turația în gol | 3000 min‾¹ |
| Lungime cursă | 16 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 120 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion 18 В |
| Pendularea pânzei | nu |
| LED cu lumină constantă | da |
| Valiză | nu |
| Greutate | 1.8 kg |
| În plus | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Metabo |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău sabie Metabo SSE 18 LTX BL (602366850) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.