Caracteristici generale
| Capacitate, Gb | 128 Gb |
| Interfață | USB 3.2 |
| Сarcasă | plastic |
| Culoare | negru ,
roșu |
| Dimensiuni | 67.3 x 21.04 x 10.14 mm |
| Greutate | 10 g |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 0.02 kg |
| Producător | Kingston |
| Cod EAN | 0740617326376, 740617326376 |
Specificațiile și imaginile produsului USB Flash Drive Kingston DataTraveler Exodia 128Gb Black/Red (DTXM/128GB) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.