Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (l×L) | 20x13.8 cm |
| Masă | 220 g |
| Gaura de depozitare | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.23 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403577653 |
Specificațiile și imaginile produsului Tocător Resto 95401 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.