Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 28 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 52 mm |
| Dimensiune | 28x5.2 cm |
| Tip de acoperire antiaderent | teflon |
| Material de mânerul | cauciuc |
| Inducţie | da |
| Greutate | 822 gr |
| Culoarea | negru |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.83 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709013022 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Resto 93195 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.