Caracteristici generale
| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Material | aluminiu |
| Grosime pereţi | 2.2 mm |
| Grosimea fundului | 5 mm |
| înălțime | 60 mm |
| Material de mânerul | bachelită |
| Inducţie | da |
| Greutate | 1080 gr |
| Culoarea | verde |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.09 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709013657 |
Specificațiile și imaginile produsului Tigaie Resto 93710 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.