| Acoperire antiaderent | da |
| Tipul de produs | universal |
| Diametru | 26 cm |
| Capac in set | nu |
| Material | aluminiu |
| înălțime | 60 mm |
| Material de mânerul | bachelită , soft-touch |
| Inducţie | da |
| Greutate | 1010 gr |
| Culoarea | bej |
| Greutatea brută | 1.02 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709013923 |
























