| Capacitate | 6.8 l |
| Diametru | 28 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | sticlă , silicon |
| Mîniere din | bachelit , silicon |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 2.25 kg |
| Înălțimea | 12.9 cm |
| Culoarea | maro |
| Greutatea brută | 2.32 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709014142 |









