Caracteristici generale
| Capacitate | 2.6 l |
| Diametru | 20 cm |
| Material carcasă | aluminiu |
| Acoperire antiaderentă | este |
| Material de capac | sticlă ,
silicon |
| Mîniere din | bachelit ,
silicon |
| Poate fi folosita pe plitele cu inductie | da |
| Greutate | 1.28 kg |
| Înălțimea | 9.9 cm |
| Culoarea | maro |
Alte informații
| Greutatea brută | 1.4 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260709014128 |
Specificațiile și imaginile produsului Cratiță Resto 94001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.