| Acoperire antiaderent | nu |
| Diametru | 24 cm |
| Material | oțel |
| Grosime pereţi | 2.2 mm |
| Grosimea fundului | 2.5 mm |
| înălțime | 50 mm |
| Material de mânerul | otel |
| Inducţie | da |
| Spălare în mașina de vase | da |
| Culoarea | inox |
| Greutatea brută | 0.97 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403577158 |
























