Caracteristici generale
| Material | plastic |
| Culoare | gri |
| Dimensiuni (l×L) | 36.8x25.3 cm |
| Utilizarea în mașina de spălat vase | da |
| Masă | 770 g |
| Gaura de depozitare | da |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.77 kg |
| Producător | Resto |
| Cod EAN | 4260403578728 |
Specificațiile și imaginile produsului Tocător Resto 95403 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.