Caracteristici generale
| Объем | 4.8 l |
| Материал | aluminiu |
| Материал крышки | sticlă termorezistentă |
| Толщина стенок | 25 mm |
| Толщина дна | 55 mm |
| Размеры | 320x80 mm |
Alte informații
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139284763 |
Specificațiile și imaginile produsului Vas pentru gâsca Muhler Mia MR-3211M sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.