| Destinația | pentru joc |
| Tip de tastatură | mecanic |
| Tehnologie | cu fir |
| Interfaţa | USB |
| Numar taste | 114 |
| Dispunere tastatură | EN , RUS |
| Taste suplimentare | 6 |
| Switch | Razer Yellow Switch |
| Taste iluminate | da |
| Сuloare iluminare din spate | RGB |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni (DxHxW) | 466x152.5x43.9 mm |
| Lungimea cablului | 2 m |
| Greutate | 1482 g |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Razer |
| Cod EAN | 8887910072417 |









