Caracteristici generale
| Interfață de dreapta | 4x USB 2.0 |
| Interfață | USB 2.0 |
| Material carcasă | plastic |
| Dimensiuni | 106х46х21 mm |
| Lungimea cablului | 80 cm |
| Greutate | 0.077 kg |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.1 kg |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309124683 |
Specificațiile și imaginile produsului Multiplicator Gembird UHB-U2P4P-01 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.