| Interfață din stânga | USB Type-C |
| Interfață de dreapta | 2x HDMI , 1x DisplayPort , 2x USB-A 3.2 , 2x USB-C 3.2 , 1x USB-C PD |
| Rezoluţie | 3840x2160 |
| Material carcasă | aluminiu |
| Culoarea | gri |
| Lungimea cablului | 30 cm |
| Dimensiuni | 104x30x10 mm |
| Greutate | 0.3 kg |
| Producător | Ugreen |
| Cod EAN | 6941876236251 |




