Caracteristici generale
| Tip | Piramida |
| Intra in set | 10 detalii |
| Virsta minimala | 1 ani |
| Greutate | 350 g |
| Dimensiuni | 34x15x15 cm |
| Material | plastic |
| Culoare principală | multicolor |
Alte informații
| Greutatea brută | 0.32 kg |
| Producător | Tigres |
| Cod EAN | 4820159393725 |
Specificațiile și imaginile produsului Piramida Tigres (Y-253) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.