| Tip | șurub |
| Materialul | oțel carbon |
| Materialul mînerului | cu două componente |
| Tipul cheie | unilateral |
| Formа cheiei | drept |
| Profilul cheie | capăt deschis |
| Deschiderea minimală a cheii | 1 mm |
| Deschiderea maximală a cheii | 42 mm |
| Lungimea | 300 mm |
| Greutatea | 750 g |
| Producător | Ronix |









