Geanta shopper din materiale naturale este un accesoriu practic și modern pentru plimbări, cumpărături și utilizare zilnică. Ecosacoșa Rosa Talent „Unicorn” este realizată din țesătură 100% bumbac. Materialul rezistent și mânerele bine fixate permit susținerea unei greutăți de până la 15 kg.
Pictarea genții este un proces simplu și captivant, deoarece contururile desenului sunt deja aplicate pe material. Geanta decorată manual va deveni un accesoriu original și colorat.
Instrucțiuni de pictare:
• Pregătește toate componentele setului
• Introdu un pachet în interiorul genții pentru a preveni trecerea vopselei pe partea opusă
• Colorează desenul urmând schema colorată
• Lasă produsul să se usuce complet timp de 48 de ore
• Fixează desenul cu fierul de călcat fără abur la temperatura de 30–40 °C prin hârtie sau material din bumbac
• Timpul de călcare pentru o zonă — 5 minute
| Tip | desen , colorare |
| Temă | unicorne |
| Virsta | de la 5 ani |
| Sex | pt fete |
| In set | 1 geantă , vopsele , pensule , schiță |
| Material | textil , plastic |
| Culoare principală | multicolor |
| Dimensiunile produsului | 38x42 cm |
| Dimensiuni ambalaj | 26.5х4.3х19.5 cm |
| Greutate | 200 gr |
| Specificații suplimentare | mânerele rezistă la o greutate de până la 15 kg |
| Producător | Rosa |
| Cod EAN | 4823098537830 |









