| Tipul elementelor de fixare | clamă |
| Presiune nominală | 7 bar |
| Capacitatea magazinului | 120 buc. |
| Lungimea minimala a capsei | 10 mm |
| Lungimea maxima a capsei | 20 mm |
| Funcții | Carcasa din aluminiu |
| Greutatea | 1 kg |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
| Cod EAN | 3800972009141 |









