Caracteristici generale
| Tipul | pe benzină |
| Modul de execuție | pentru mână |
| Funcții | aspirare ,
suflare |
| Putere | 750 W |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 0.65 l |
| Viteza maxima a aerului | 88 m/sec |
| Volumul maxim de aer | 720 m³/ora |
| Sac de gunoi | da |
| Volumul saci de gunoi | 30 l |
| Greutate | 4.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator-suflător de frunze Raider RD-GBV05 (77401) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.