Caracteristici generale
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Tip motor | 4 timpi |
| Capacitatea cilindrica | 196 cm3 |
| Puterea motorului | 3.2 c.p. |
| Lățimea tăierii | 51 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 80 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 65 l |
| Mulcire | da |
| Greutate | 20.5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul pe benzină Raider RD-GLM09 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.