Caracteristici generale
| Tipul deplasării | cu autopropulsie |
| Tip motor | 4 timpi |
| Capacitatea cilindrica | 173 cm3 |
| Puterea motorului | 5 c.p. |
| Lățimea tăierii | 56 cm |
| Reglarea înălțimii de tăiere | da |
| Înălțimea minimală de tăiere | 30 mm |
| Înălțimea maximală de tăiere | 90 mm |
| Colector de iarbă | da |
| Volum colectare iarbă | 70 l |
| Suprafaţa recomandată | 3000 m2 |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Raider |
Specificațiile și imaginile produsului Maşina de tuns gazonul pe benzină Raider RD-GLM12 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.